متقاضیان محترم، جهت برقراری ارتباط با واحد شکایات اتحادیه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند: 03136613032 و 031336613033

انتخابات الکترونیکی اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان مبل اصفهان در تاریخ شانزدهم شهریور ماه سال ۱۴۰۱ از ساعت ۷:۴۵ لغایت ۱۲ و ۱۰ دقیقه با حضور هیئت اجرایی برگزاری انتخابات و نامزدهای این انتخابات برگزار و تعداد ۳۵۳ نفر از مجموع هزار و دو نفر در انتخابات حضور یافتند.

نتیجه این انتخابات به این صورت است که از تعداد ۳۵۳ رای ماخوذه تعداد ۴ رای باطله و تعداد ۳۴۹ رای صحیح اعلام گردیده و به شرح ذیل جناب آقای سید مجید اعتصامی با تعداد ۲۰۸ رای به سمت ریاست اتحادیه و جناب آقای محمد علی اکبر زاده با تعداد ۱۸۳ نایب رئیس اول و جناب آقای سید اکبر میر حسینی رنانی با ۱۵۴ نایب رئیس دوم منصوب شدند همچنین جناب آقای مرتضی رستم زاده رنانی با تعداد ۱۳۸ رای به سمت دبیر اتحادیه و جناب آقای حمیدرضا اهتمام با تعداد ۱۱۴ رای به سمت خزانه دار منصوب شدند و در نهایت آقایان مسعود باقری رنانی و مجید لتشاهی به ترتیب با ۱۰۸ و ۹۹ رای به سمت عضو علی البدل اول و دوم انتخاب شدند.

ضمنا جناب آقای جلیل صادقی با ۱۹۷ رای به سمت بازرس اصلی و جناب آقای سید سعید ساکت با تعداد ۱۳۹ به سمت بازرس علی البدل منصوب شدند. در نهایت از تمامی شرکت کنندگان که در این انتخابات شرکت کردند و برگزار کنندگان محترم نهایت سپاس و تشکر و قدردانی به عمل می آید.

فارغ از نتیجه این انتخابات کلیه اعضا با همدلی و تعاون برای بهبود عملکرد اتحادیه صنایع تولیدکنندگان و فروشندگان مبل اصفهان اقدام کرده و با همکاری و همراهی و همیاری یکدیگر دوشادوش برای پیشبرد اهداف عالی این مجموعه و ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر به اعضا و مراجعین محترم تلاش خواهند نمود.

با سپاس فراوان

هئیت مدیره اتحادیه مبل اصفهان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *